Ігри для дівчаток

    Гра Зомботрон 2 : Знайди вихід з планети Зомбі

    Ласкаво просимо в гру під назвою «Зомботрон 2». В даному розвазі вас чекає дуже цікава легенда, яка не залишить байдужим ні одного любителя пригод. Як ви могли вже здогадатися з назви, ця забава є продовженням популярної гри. Яка викликала такий ажіотаж, що розробники вирішили не зволікаючи створити другу частину, що, за їх словами, є максимально цікавою, барвистою і графічно професійної.
    Яка ж легенда гри? Корабель з єдиним пілотом на борту терпить крах на планету Зомботрон. Вже їх назви планети зрозуміло, що хлібом-сіллю на даній локації вас зустрічати не збираються. Скоріше за все, доведеться зіткнутися з ходячими мерцями, які мешкають на цій планеті т вибратися з населеної зомбі, і іншими мерзенними істотами планети. Вони ж не збираються так просто відпускати здобич, яка сама прийшла до них на обід.
    Розробники гри надали вам кілька видів вогнепальної зброї, але не нескінченні боєприпаси, їх варто економити і використовувати тільки на особливо сильних монстрів. Що ж робити з монстрами поменше? Звичайних зомбі краще взагалі вбивати зброєю ближнього бою. Якщо щось піде не так, краще вчасно втекти, ніж битися з зомбі голими руками.